23 آذر ,1396

بسم رب الشهداء و الصدیقین

اللهم الهمنا التقوی و وفّقنا لما تحب و ترضی

محضر مبارک حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب اسلامیدامت برکاته.

   با درود به روان پاک رهبر کبیر انقلاب، مجدد قرن، احیاگر اسلام ناب محمّدی، آیه الله العظمی امام خمینی(قدس سره)و سلام به پیشگاه خلف صالحش رهبر فرزانه و معظّم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای(دامت برکاته).

   رهبرا فرزندان و مقلدان شما در شهرستان نی ریز فارس، در سنگرهای مختلف همسو با رهبری انقلاب و نظام، اعم از مساجد، حسینیّه ها، تشکّل های مردمی(مجمع معظّمین شعائرالله)، شرکت ها، مؤسسات، رسانه ها و... با عزمی راسخ به استواری مردان گردان کمیل، و صلابت یاران حضرت حجّت(عجّل الله تعالی فرجه الشریف)، پیرو سرمشق سال 1393(اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریت جهادی) و اعلام سال 1394 به عنوان (دولت و ملّت، همدلی و همزبانی) آمادگی خویش را برای حرکت ملّی با عزم جهادی در راستای همدلی و همزبانی با دولت مجری فرامین رهبری در چهارچوب چشم انداز بیست ساله و برنامه های دهه عدالت و پیشرفت اعلام داشته و صراحتاً به استحضار می رسانیم که در این چهارچوب ضمن داشتن طرح هایی در زمینه های مختلف فرهنگی( اصلاح باورها، شفاف سازی عقائد و برملا کردن خرافات و بدعت ها، نحوه زین و شین بودن برای اسلام، جایگاه قرآن در زندگی فردی و اجتماعی روز، مفهوم و آثار حجاب و...) و همچنیناقتصادی( اشتغال، تغییر الگوی مصرف آب در کشاورزی و دامداری، مسکن و...) و سیاسی(تبیین مفهوم سیاست در اسلام و جهان فعلی، چگونگی عینیّت سیاست و دیانت و ...) آماده قرار دادن شهرستان نی ریز به عنوان شهرستان نمونه (پایلوت) در اجرای اقتصاد مقاومتی و سایر برنامه های فرهنگی، سیاسی را داریم.

انشاءالله بتوانیم نمونه هایی از اهداف و برنامه های استراتژیک نظام جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهیم . والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

اقلّ الامّه و خادم العباد

سیدمهدی فال اسیری