29 بهمن ,1396

بسم رب المتقین

به نام پروردگار پرهیزکارن

سلام بر آنها که با نهایت سعی در عبودیّت و کسب ملکه تقوی در ماه مبارک رمضان، عنان اختیار خویش را بدست عقل دینی خود سپردند و روز اوّل شوّال برای آنها عید بود، عیدی که نتیجه بازگشت به فطرت پاک خدا دادی و نهاد اولیّه سرشت آدمی، که لایق تبارک ا... احسن الخالقین و مسجود ملائکه قرار گرفتن شد و همان فطرتی که ظرفیّت تعلیم اسماء را دارا شد هم او که محسود ابلیس قرار گرفت!

بر خود لازم می دانم تشکر و قدردانی ویژه خود را از تمامی مؤمنین و مؤمنات که با حضور پرشور خود در نماز عید فطر بر شکوه این شکرگزاری افزودند اعلام دارم همان حضوری که نشان داد این امّت هنوز در هر شرائطی مسئله دین و فلسفه اصلی خلقت انسان(عبودیّت) دغدغه اصلی آنها است و هیچ دجّال و شیطانی نمی تواند مانع حرکت مستقیم آنها گردد.

همچنین از تمامی عزیزانی که در برپائی این حماسه حضور متقیان ما را یاری کردند، اعم از آنها که در خرید و تهیه فرش و زیر انداز کمک کردند و پایگاه های مساجد امام سجّاد علیه السلام، جامع کبیر، جامع مهدی عجل ا... تعالی فرجه، دانشگاه آزاد، بنیاد شهید، آموزش و پرورش، شهرداری، شرکت برق، صدا و سیما، اورژانس، نیروی انتظامی، آتش نشانی، هلال اهمر، کمیته امام خمینی، بهزیستی و دیگر عزیزان مخلص از نمازگزارن مساجد جامع مهدی، جامع کبیر، امیرالمؤمنین، ولیعصر، جوادالائمه، امام حسن عسکری، امام سجّاد، امام صادق، حضرت رقیّه، معراج، حضرت رقیّه، مهدیّه هیئت رزمندگان اسلام، حسینیّه مسجد نو، اعضاء محترم مجمع معظّمین شعائرا... واحد برادران و خواهران و تمامی عزیزان فرهیخته اعم از فرهنگیان، دانشگاهیان، ائمه محترم جماعات، تشکّلهای مردمی، کارمندان، کسبه و کارگران زحمت کش و در یک کلمه با زبان قاصر تشکر و قدردانی نموده و پاداش همگان را از درگاه ایزد منّان مسئلت می نمایم. به این امید که با عنایت و توجه به هشدار قرآنی مطرح شده توسط مدیریّت محترم حوزه امام مهدی عجّل ا... تعالی فرجه در مورد تشویق فرزندان و بستگان مستعدّ جهت حضور در حوزه های علمیّه، و مطالب سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و اقتصادی مطرح شده در خطبه ها، سالی پر برکت از جهت مادّی و معنوی را در پیش داشته باشیم. والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

اقلّ العباد و خادمهم

سید مهدی فال اسیری