29 بهمن ,1396

بازدید آیت ا... ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس از دفتر هفته نامه شهر سبز

آیتا... ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس در ادامه سفر دو روزه خود به شهرستان نیریزدر ساعت اولیه صبح چهارشنبه ضمن حضور در دفتر  هفته نامه شهر سبز از نزدیک با فعالیتهای این نشریه آشنا شد .

توکل سردبیر هفته نامه شهر سبز در  این بازدید طی سخنانی به تشریح فعالیتهای نشریه و نحوه توزیع این نشریه پرداخت و گفت : هفته نامه شهر سبز سه ماه دیگر فعالیتش سه ساله میشودو در این مدت با استفاده از رهنمودهای حضرت حجت الاسلام والمسلمین فال اسیری

توانسته مسیر تکامل و حرفه ای شدن را به شکل قابل قبولی طی نماید والبته تا رسیدن به  شرایط مطلوب مورد نظر راه طولانی دارد . وی همچنین جهت تشکر از حضور آیتا... ایمانی در دفتر هفته نامه شهر سبز گفت : بدون شک حضور شما بعنوان نماینده ولی فقیه باعث خیر و برکت میگردد و از این که در هفته خبر و خبرنگار ، پرسنل این هفته نامه را لایق دانستید و به ما سر زدید متشکریم واین بزرگترین هدیه ای بود که در این ایام میتوانستیم تصور کنیم.

وی همچنین از آیتا... ایمانی خواست تا یادبودی در دفتر هفته نامه مرقوم نمایند که مورد موافقت آیتا... ایمانی واقع شد و در متنی که نوشتند از زحمات پرسنل شهر سبز تشکر نمودند.

آیتا... ایمانی هم ضمن ابراز خرسندی از فعالیت گسترده نشریه شهر سبز در جهت تنویر افکار عمومی با تبریک هفته خبرنگار گفت :  حرفه خبرنگاری یکی از نیازهای اساسی جامعه بوده و درآینده هم این نیاز گستردهتر از گذشته طبعاً در شکلهای جدیدتری خودش را ارائه خواهد کرد. ما در قرآن مجید آیههای فراوانی برای انتخاب خبر، نوع خبر، نحوه ارائه خبر و آثار یک خبر در جامعه داریم و اگر خبرگزاران ما به آن آیات مراجعه کنند، طبعاً یک تابلویی است برای حرکتشان و یک کلید راهنمایی است برای بازشدن مشکلات و مسائل سر راهشان.

وی افزود : قرآن مجید به عنوان نجات یک مجموعه عظیم از انسانها یاد میکند که اینها از دامن شرک و کفر و خورشید پرستی به دامن خدا پرستی روی آوردند.اگر خبرنگار خبر خودش را با حقیقت همراه کند، به موقع آن را مخابره بکند، در ارائه خبر رعایت امانت را به طور کامل انجام دهد، خیر و صلاح جامعه در انتخاب خبر مد نظرش باشد میتواند یک عنصر پیش برنده جامعه باشد.

ایشان افزود خبرنگار خودش پیشرو هست، پیش برنده هم در جامعه خواهد بود و جامعه را به سمت جلو هدایت می کند. امیدوارم عزیزان این مجموعه خواهران و برادران محترم که دست اندرکار انتشار هفته نامه شهر سبز هستند بتوانند نیازهای واقعی مردم، آینده صحیح و شایسته مردم را ارائه دهند و مسئولین را در بستری که باید حرکت کنند راهنما باشند.

آیتا... ایمانی درادامه ضمن تجلیل از خبرنگاران هفته نامه شهر سبز سالنامه شهر سبز نیریز را به دقت مطالعه و از زحمات پرسنل تشکر کردند .