29 بهمن ,1396

پیام تشکر حاج سید مهدی فال اسیری از حضرت آیت‌ا... ایمانی

بسمه تعالی
محضر مبارک نماینده ولیّ فقیه در استان فار س و امام جمعه شیراز
حضرت آیه ‌ا... ایمانی دامت برکاته
سلام علیکم
در پی سفر پر برکت حضرتعالی به شهرستان نی‌ریز، (که از ابتدای انقلاب وفاداری خود را به دین، انقلاب و رهبری با رأی صددرصدی آری بدون رأی منفی اثبات و با تقدیم 500 شهید سرافراز، 1332جانباز، 53آزاده و 30جاویدالاثر در هشت سال دفاع مقدّس، ثبات و پایبندی خود را به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران عملاً ثابت نمودند)  بر خود لازم دیدم مراتب قدردانی و تشکر خود را به نمایندگی از امّت فهیم این خطّه به حضورتان اعلام نمایم.
حضرت آیه ‌ا... ایمانی، گرچه حضور شما از ابتدای ورود پر برکت بود لکن مواردی را نمی توان بدون تشکر خاص از آن عبور کرد و به تشکر کلّی بسنده نمود:
1- سخنان بی پرده و شفّاف حضرتعالی در مورد وحدت روحانیّت شهر و وعده رفع شبهه باقیمانده در مورد مصلّی نماز جمعه.
2- سخنان راهبردی شما در شورای اداری مبنی بر تهیّه نقشه راه شهرستان در زمینه های مختلف که با استقبال گرم فرماندار محترم جناب مهندس امیری مواجه شد.
3- بازدید از دفتر نشریه شهر سبز و تشویق این کار بزرگ فرهنگی و ارائه رهنمود و مرقوم داشتن مطالب دلگرم کننده برای دست اندرکاران.
4- حضور در مجموعه خیریّه صاحب الزّمان(عجل ‌ا... تعالی فرجه الشریف) و مرکز نیکوکاری امام مهدی(عجل ‌ا... تعالی فرجه الشریف) به همراه ارائه رهنمود و تشویق روش اصولی ریشه کنی فقر.
5- بازدید از حوزه علمیّه امام مهدی(عجل ‌ا... تعالی فرجه الشریف) و مشاهده تغییرو تحولات آن و تفقد از مدیر و اساتید محترم.
6- بازدید از ساختمانهای احداثی و تحویلی شرکت تعاونی عمران و مسکن خیّرین انبوه ساز نی‌ریز که با جملات دلگرم کننده خود، دست اندر کاران را به ادامه راه ترغیب فرمودید.
7- بازدید از سامانه تولید علوفه به روش هیدروپونیک  که در جهت مبارزه با آفات و تبعات خشکسالی مراحل طرّاحی، ساخت و تولید انبوه آن با ویژگیهای منحصر بفرد انجام شده است.
و ای کاش فرصت بیشتری بود که در خدمتتان از خانه های عالم مساجد و طرح های فرهنگی هم بازدیدی انجام می شد تا در آن موارد هم از رهنمودها و تجربیات گرانسگ حضرتعالی بهره مند می شدیم.
در پایان خداوند متعال را برای همین اندازه حضور پر برکت هم شاکر و از زحمات حضرتعالی کمال امتنان را دارم والسلام
اقلّ العباد
سیدمهدی فال اسیری