29 بهمن ,1396
 حاج سید مهدی فال‌اسیری در مراسم شهادت امام جواد(ع):
مشکل جامعه مسلمین خصوصا تشیع، تحریف دین است
مراسم شهادت امام جواد(ع) با حضور گسترده مردم و ارادتمندان به آن امام همام در محل مسجد جواد الائمه (ع)  برگزار شد.
 حاج سید مهدی فال‌اسیری در این مراسم  اظهار داشت: امام جواد(ع) همواره در عرصه علم و دانش تلاش ویژه‌ای را داشتند و با وجود فشارهای بسیار زیاد، شاگران بسیار زیادی را تربیت کردند.
وی به تلاش‌های حکومت بنی عباس برای ضربه زدن به اهل بیت و ائمه اطهار(ع) اشاره کرد و ادامه داد: امام جواد(ع) خدمات بسیار خوب و ماندگاری به جامعه بشریت کرد.
وی با بیان اینکه امام جواد(ع) توانست در بدترین شرایط نیز نتایج بسیار خوبی را رقم بزند، تصریح کرد: 
یکی از مشکلاتی که مخصوصا در جهان شیعه وجود دارد این است که ما را از آنچه که لازم بوده و ما را به بصیرت و جایگاهی  که می‌رساند و می‌توانیم حق را از باطل تشخیص بدهیم و در زمان لازم، عکس العمل لازم را نشان بدهیم مسائل بدلی هست که در دین و مذهب ما تزریق کردند. لذا شما مکرر شنیدید که وقتی امام زمان (عج) ظهور می‌کند همه می‌گویند یک دین جدید آورده. امام زمان دین جدید نمی‌آورد، ائمه هم هیچ‌کدامشان دین جدید نیاوردند. امام حسین هم دنبال دین جدید نبود مشکلی که پیش آمده بود این بود که دین را منحرف کرده بودند
رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج)  با بیان اینکه کلام ائمه از مهمترین معجزات و برکات آنها برای جامعه بوده است، افزود: باید به کلام ائمه توجه ویژه‌ای صورت بگیرد و نباید از آنها به سادگی عبور کنیم.
وی با بیان اینکه باور به خدا یکی از مهمترین راهکارها و پیش‌نیازها برای دستیابی به آروزهای بزرگ است، خاطرنشان کرد: باید در همه مسائل به خدا باور داشته باشیم و راهی که می‌رویم در مسیر الهی باشد.