29 بهمن ,1396

دیدار فرماندار، مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی با بیت آیات عظام فال اسیری به مناسبت هفته دفاع مقدس

در اولین روز از هفته دفاع مقدس  فرماندار شهردار فرمانده منطقه انتظامی و سپاه ناحیه نی ریز ریاست دادگستری - دادستان  نی ریز  و جمعی از روسای ادارات شهرستانبه همراه کارمندان ، رزمندگان دفاع مقدس و فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج سپاه نی ریز  با حضور در دفتر ایات جمعه اعظام فال اسیری ، با حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری دیدار  نمودند .

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دوران دفاع مقدس هرگز از ذهن و فکر مردم بزرگوار ایران خارج نمی شود و فراموش شدنی نیست.

رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج)  در ادامه تصریح کرد: مستکبرین و کشورهای منطقه در زمانیکه نظام انقلاب اسلامی ایران تازه شکل گرفته بود با تحریک و حمایت از صدام، جنگی نابرابر و ظالمانه بر کشور ما تحمیل کردند و برای حذف انقلاب و حکومت اسلامی ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با رهبری و هدایت های حضرت امام خمینی(ره) و همچنین ایثار و شجاعت و هوشیاری ملت و مردم عزیز ایران اسلامی، عزت و افتخاری در جنگ هشت ساله برای کشور ما رقم خورد که در سایه همین عزت و اقتدار ، ما امروز در مقابل قدرت های عالم ایستاده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری در پایان گفت:امروز نباید اقتدار کشورمان را ارزان از دست بدهیم و به ارزشها پشت پا بزنیم بلکه همواره باید پاسدار خون مطهر شهدا و ایثارگری های رزمندگان و جانبازان باشیم.

 

در ابتدای این دیدار سرهنگ توکل فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه نی ریز  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و سی و پنجمین سالگرد هفته دفاع مقدس مهمترین برنامه های هفته دفاع در بخش شهرستان  را تشریح کرد.