29 بهمن ,1396

حاج سید مهدی فال اسیری در مراسم صبحگاه مشترک :

مصلحت اندیشی در کار نظام فقط برای یک نفر جایز است و آن شخص رهبری است غیر از شخص رهبری هرکس در هر جایگاهی مصلحت اندیشی کند خلاف وظیفه کرده

حاج سید مهدی فال اسیری در مراسم صبحگاه مشترک سپاه ناحیه نی ریز که به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور نیروهای نظامی و انتظامی –خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ترتیب یافت  با اشاره به حادثه تلخ و ناگوار مناسک حج در منا گفت: رژیم آل سعود مسبب این فاجعه است و باید جوابگوی مسلمانان باشد.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه دفاع مقدس مظهر اداره ملت و جوانان ایران بود، تصریح کرد: دیروز استکبار جنگ فیزیکی به ما تحمیل کرد و شکست خورد و امروز جنگ نرم و نیابتی علیه انقلاب به راه انداخته که با رهبری حکیمانه انقلاب و ایستادگی ملت ایران بازهم شکت خواهد خورد.

رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج) نی ریز  خاطرنشان کرد: ایستادگی مردم عامل اصلی پیروزی در برابر دشمن است و استقبال مردم از شهیدان بعد از گذشت 30 سال از جنگ نشان از پشتیبانی همیشگی مردم دین‌دار ایران از نظام مقدس اسلامی است.

حاج سید مهدی فال اسیری با تأکید بر اینکه مشروعیت نظام و انقلاب به ولایت‌فقیه است،افزود: باید مواظب نفوذ دشمن باشیم و نباید به‌هیچ‌وجه به استکبار و در رأس آن‌ها آمریکا اعتماد کرد.

غلامرضا توکل فرمانده سپاه ناحیه نی ریز هم در این مراسم گفت : دفاع مقدس طلایه‌دار پیروزی اسلام بر کفر بود و رزمندگان با نثار خون خود نهاد انقلاب را آبیاری کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک وطن به دست دشمن بیفتد.

وی بابیان اینکه رزمندگان آن دوران شهادت را به‌عنوان یک گردن‌آویز طلا بر گردن انداختند و باافتخار پا درراه شهادت گذاشتند، افزود: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه نی ریزهمچنین  گفت: آمادگی نیروهای مسلح و توسعه تجهیزات جنگی و دفاعی امروز ایران را به یک قدرت در منطقه تبدیل کرده و اگر دشمن فکر کوچک‌ترین تجاوز به ذهنش خطور کند جوابی پشیمان کننده خواهد گرفت.

امیری فرماندار نی ریز هم در این مراسم  با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای 8 سال دفاع مقدس گفت : ایمان، بالندگی، خلاقیت، ایستادگی و هوشمندی رزمندگان در دوران جنگ کمبود سلاح و تجهیزات را جبران کرد و پایان جنگ 8 ساله حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان ثابت کرد.

فرماندار نی ریز  با اشاره به اینکه حماسه دوران دفاع مقدس صلابت و قدرت مقاومت رزمندگان و ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند، خاطرنشان کرد: خدامحور، فرماندهی الهی و حضور گسترده مردم سه مؤلفه اصلی پیروزی در دفاع مقدس بود.