29 بهمن ,1396

حاج سید مهدی فال اسیری در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی نی ریز:

مشکل اصلی جامعه ما این است خدا را نمی شناسیم

حاج سید مهدی فال اسیری در نسشست صمیمی با کارکنان نیروی انتظامی نی ریز به مناسبت هفته نیروی انتظامی بیان کرد: خدماتی که عزیزان در سطح شهرستان انجام می دهند از چشم کسی پنهان نیست و همه قدردان زحمات شما هستند.

وی ادامه داد: هرکسی در هر پست و مجموعه ای باید وظایف خود را انجام دهد و اگر همه در زمان مربوطه انجام وظایف کنند قطعا نتیجه می گیرند و اگر کوتاهی و تعلل کنند در عملکردشان دچار مشکل می شوند.

حاج سید مهدی فال اسیری افزود: در اجتماع اگر نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، قوه قضاییه و حتی نهادهای فرهنگی بخواهند باهم کار کنند و معتقد باشند مسئولیتی داریم که انجام دهیم نه ماموریتی برای گزارش پر کردند که متاسفانه روند سیستم مملکت ما شده مشکلات ما رفع می شود.

وی با اشاره به آمار وحشتناک جمع آوری مشروبات الکی در نی ریز گفت: این موضوع نیاز به تحلیل دارد که چه زمینه ای ایجاد شده که این ها رفته اند به طرف تولید و توزیع حجم انبوهی از مشروبات الکی که آن را جمع آوری کرده اید.

حاج سید مهدی فال اسیری با اشاره به برگزاری جشن های ازدواج اظهار داشت: داستان عروسی ها تقریبا دیگر عمومی شده است مردم دیگر رعایت نمی کنند در شب های شهادت مراسم های خود را برگزار می کنند که جای تاسف دارد.

وی خطاب به مردم خاطرنشان کرد: شماها اگر مراسم عروسی هایتان اسلامی باشد ظهر عاشورا هم اشکال ندارد ولی اگر از این نوع عروسی های امروزی باشد روز عید غدیر هم حرام است.

حاج سید مهدی فال اسیری   اظهار داشت: برای انجام کار فرهنگی باید جایی باشد که ریشه را بدهد دست ما، باید مسائل را تحلیل کرد تا بتوانیم کار فرهنگی انجام دهیم.

وی افزود: اصل مشکلی که  جامعه ما را دارد همانند موریانه نابود می کند این است که خدا را نمی شناسند و به همین دلیل این مشکلات پیش می آید.

حاج سیدمهدی فال اسیری   تصریح کرد: اگر بخواهیم در واقع نه در ظاهر  شهرستان نمونه ای  را در هر زمینه ای داشته باشیم باید انسجام بین تمام نیروها به وجود آید و جریان هایی را که اتفاق می افتد را ریشه یابی و تحلیل کنید آنوقت مطمئن هستم نی ریز شهرستان نمونه کشوری  می شود.

سرهنگ برزگر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نی ریز در این دیدار  بیان داشت: الحمدالله با تلاش همکاران خود در نیروی انتظامی توانسته ای در سال 94 جرائم را کنترل و پیشگیری کنیم از مسائلی که امکان هست به وجود بیاید.

وی ادامه داد: تازمانی که بشر بر روی کره خاکی باشد جرائم هم است و هیچ زمانی تمام نخواهد شد اما ما تلاش کرده ایم نسبت به سال های گذشته جرائم را کاهش دهیم.

برزگر افزود: همکاران من در شهرستان با انگیزه الهی که دارند تلاش می کنند تا شهرستان را کنترل کنند از حیث وقوع جرائم و از طرفی امنیت و آرامش را در جامعه بالا ببرند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نی ریز خاطرنشان کرد: شهرستان نی ریز یکی از شهرستان های امن استان فارس است و در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده ایم.