29 بهمن ,1396
دعای پرفیض ندبه این هفته در محل مسجد جامع امام مهدی (عج) با حضور ارادتمندان  و منتظران حضرت مهدی موعود برگزار شد 
حجه الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری در این مراسم گفت : روز جمعه هست به عنوان منتظران حضرت مهدی(عج) دور هم جمع شدیم و مدعی این هستیم که ما آماده ایم برای حمایت از امام زمان. بعضی وقتها هم داد میزنیم ای رهبر آزاده، آماده ایم، آماده. حالا باید ببینیم این آمادگی چگونه باید پیدا شود. چگونه باید خودمان را محک بزنیم. کسانی که مشمول لعن شدند و ما الان داریم لعنتشان می کنیم و در عاشورا صد لعن بر آنها میفرستیم اینها آدمهای بدی نبودند. اینها بعضی هایشان امام جماعت و حافظ قرآن بودند. آنها خیلی از ما بهتر بودند در همراهی ظاهری با رسول ولی ملعون اولین و آخرین شدند.
 *خداوند آدم را به عنوان احسن الخالقین خلق کرده یک کتاب کامل برای نحوه عملکرد این آدم همراهش فرستاده به نام قرآن ،در قرآن همه دستورالعملها آمده .
 *قرآن گفته وقتی می خواهید با شیطان طرف شوید فکر کنید و برنامه ریزی کنید، دارید با دشمن طرف می شوید. این داستان مغالطه چیز جدیدی نیست در زمان هابیل و قابیل بوده، در زمان امام بوده، در زمان ائمه اطهار هم بوده و الان هم هست و خواهد بود.  مغالطه درست میکنند، همه اذعان دارند به علم و شجاعت حضرت امیر(ع). جلو حضرت ایستادند گفتند لاحکم الالله،حرف، حرف خوبی هست ، حضرت فرمودند حرف درست است اما میخواهند انحراف ایجاد کنند میگویند پیغمبر با فلانی مذاکره کرده، حضرت امیر با فلانی مذاکره کرده.
 *میخواهم این را بگویم اینها اینقدر مردم را نفهم حساب کردند اینقدر مردم را از منابع تاریخی و اسلامی دور حساب کردند حضرت امیر با کی مذاکره کرده، اگر مذاکره ای هم بوده باکسانی بود که قرآن دستشان بود، تحت فشار امثال شما بودند که شمشیر برداشتید گفتید علی بگو مالک برگردد اگر برنگردد تو را می کشیم، کسانی که آمدند این برنامه ها را راه انداختند کسانی بودند که گیسوان زنان را قیچی میکردند. 
* اسلام حساب و کتاب دارد ما اگر بنده هستیم باید بدانیم مولا چه گفته، خدا چه گفته به وسیله قرآن و پیامبران و ائمه اطهار
*آل سعود یهودی العصل بودند و صهیونیست بودنشان اصل و مسلم است مثل کسی که همه میدانیم دزد هست ولی چون پولدار هست همه احترامش میگذارند در دنیا هم همین طور هست چون اینها نفت دستشان هست نوکری هم خوب میکنند کسی نمی گوید شما اصلا مسلمان نیستید شما اصلا حق ندارید به حرمین شریفین وارد شوید چه برسد به این که بخواهید خادم الحرمین شوید
*اگر کسی شد ملعون خدا ما هم مجوز داریم که لعنش کنیم. ما فکر می کنیم الهم العن اول ظالم بحق محمد و آل محمد که در زیارت عاشورا می خوانیم این لعن برای چیست؟ برای این که طرف ملعون خدا قرار گرفته، چون ملعون خدا قرار گرفته این ملاک و معیار را هر جا بگذاری جواب میدهد.
* این ملاکهایی که قران دست ما داده اگر در رئیس جمهور بگذاری میدانی صاف هست یا کج، در مجلس بگذاری میدانی صاف هست یا کج بعضی از اینها برای ما حجت است. قرآن با ما حرف میزند اگر خواستی با خدا حرف بزنی نماز بخوان، اگر خواستی با خودت حرف بزنی قرآن بخوان. میفرماید هر کس که به این خط وارد شود هر کدام از شما که حساب کند آمریکائیها بهتر از ایرانی ها هستند اینها به جبت و طاغوت ایمان دارند کسی که به طاغوت ایمان بیاورد ملعون خدا میشود.
*اگر ما از ارزشها دست برداریم و از تمام چیزهایی که با خون شهدا و فداکاری جانبازان و امام مان بدست آوردیم از همه اینها عبور کنیم که یار پیدا کنیم و در دنیا ما یار داشته باشیم قرآن میفرماید اصلا امکان ندارد، نفی ابد می کند
*پیغمبر فرمود روز شنبه ماهیگیری ممنون، گفتند باشد آمدند حوضچه هایی درست کردند وقتی که آب جزر و مد میشد ماهی ها داخل حوضچه ها می ریختند و روز یکشنبه ماهی میگرفتند. توجیه میکردند. خدا گفت مسخره می کنید همه به شکل میمون شدند.
*می خواهم این را عرض کنم تمام این گرفتاری هایی  که در طول تاریخ بشریت پیش آمده به خاطر حرف گوش نکردن امتها از امامشان بوده. الان ما در این مملکت یک وظیفه بیشتر نداریم و آن اینکه دقیقا نگاه کنیم به دهان مبارک رهبری و بفهمیم چه می گوید. این فرمایشاتی که آقا میفرمایند نشان دهنده عدم دقت و بصیرت ماست ما باید با یک اشاره رهبر بفهمیم وظیفه مان چیست
* این ملت همان هایی هستند که بعد از انقلاب داستان بنی صدر را حل کردند و بسیار ی از داستان ها آمد و آنها را حل کردند ان شاءا... جریانات اخیری را هم که دشمن برنامه ریزی کرده حل خواهند کرد
*در آستانه محرم هستیم امام حسین(ع) خطاب به آنهایی که برایش نامه نوشتند فرمود شیعیان آل ابی سفیان، لذا حضرت نفرمود ای شیعیان من، فرمود ای شیعیان آل ابوسفیان اگر دین ندارید اقلا در دنیا آزاده باشید.
*لذا در این فرصت استثنایی که مقام معظم رهبری میفرماید که فرصت این مداحی ها و سخنرانی ها و این مجالس فرصتهای انحصاری هست که در اختیار ما هست و دشمن ندارد، دشمنان مداحی و سخنرانی و روضه ندارند، از این فرصت همه عزیزانی که در جایگاه سخنرانی و مداحی هستند استفاده کنند و اجتماع را آماده کنند برای طی طریق امت در راه امام حسین(ع) که راه آزادگی و افتخار به اسلام ناب محمدی است.