23 آذر ,1396

حاج سید مهدی فال اسیری در دیدار فرمانده سپاه نی ریز یه مناسبت هفته بسیج:  

امیدواریم بسیج همواره در سراسر کشور و تمام دنیا به مانند اکنون  و فراتر از این عمل کند

به مناسبت هفته بسیج فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ‌نی‌ریز با حاج آقا فال اسیری دیدار کردند.
توکل در ابتدای این دیدار در سخنانی کوتاه بیان کرد: این روزها روز مبارزه با استکبار است، استکبار ستیزی سرلوحه کار بسیجی ها است و همچنین در جریان مقابله با نفوذ که در سلسله مراتب اداری و کشوری صورت می‌گیرد و انقلاب ما را با نقشه های شوم شان به ناکجاآباد ببرند که خداتوفیق داده رهبر کبیر انقلاب به عنوان بزرگ پرچم دار بچه های بسیجی که از خداوند می خواهیم سایه‌شان بالای سرمان باشد.
وی شعار امسال هفته بسیج را « بسیج دست قدرت خداست» عنوان کرد.
حاج سید مهدی فال اسیری در سخنانی با تبریک هفته بسیج و با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار کرد: تذکر دادن همواره باعث یادآوری کردن نکات مهم در جامعه خواهد بود و این نیز وظیفه همگانی است.
وی افزود : هر یک از ما جویی از بسیج را تشکیل می دهیم و وقتی همه جوی ها به همدیگر وصل می شود، رودخانه‌ای خواهد شد که با توجه به ویژگی هایی که هر یک از جوی ها به خود دارد سبب تطهیر شدن جامعه خواهد شد.
ایشان گفتند: اگر در مبادی که تشکیل دهنده این رودخانه هستند تلاش نکینم، این جوی ها به هم خواهد رسید اما با مشکلات و نقایص بسیاری همراه خواهد بود.
وی گفت: باید همه ما در هر جایگاه و مقامی که هستیم نسبت به انجام وظایف و مسئولیت هایی که در خصوص این جوی داریم دقت کافی را انجام دهیم و اگر بتوانیم در شهر ‌نی‌ریز که جوی از رود عظیم بسیج در سراسر میهن اسلامی کار خود را بدرستی انجام دهیم ، آن موقع باید انتظار داشته باشیم که شاهد اصلاح و بروز خوبی های فراوان در جامعه باشیم و آن موقع خواهیم دید که همه جوی های سراسر کشور سبب پاک شدن تمام دنیا شود.
ایشان اظهار نمود: متاسفانه از امکان 100 درصدی که خداوند متعال در اختیار ما گذاشته باید بگویم که تنها نیم درصد آن مورد استفاده قرار می گیرد و بقیه هدر می‌رود و متاسفانه به گونه ای عمل شده که تنها از بعدی شعاری این مقوله استفاده شده است و تنها به ظاهر قضیه پرداختیم.
وی تاکید کرد: توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری باید همواره مورد توجه قرار گیرد و با استفاده از این سخنان گهربار در کنار تلاش و کوشش و انجام به وظایف و مسئولیتی که هر یک کدام از ما برعهده داریم شاهد پیشرفت هرچه بیشتر بسیج در عرصه های اجتماعی باشیم، باید به گونه ای عمل شود که هر کسی به عینیت مشاهده کند که ظرفیت این سیل عظیم چه خواهد بود.
وی اشاره کرد: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری، داشتن برنامه و نقشه راه است  و اگر همگان به این توصیه‌ها و فرمایشات دقت کنند دیگر نیازی نیست که معظم له این مباحث را تکرار کنند، به عنوان مثال بحثی که اکنون در خصوص موضوع نفوذ مطرح کردند و قبلاً هم مورد تاکید قرار دادند و از قضا به مزاج برخی نیز خوش نیامد، همچون موضوع فتنه باید به ابعاد گسترده فرمایشات ایشان دقت شود تا در آینده به مشکل برنخوریم.
ایشان در بخش پایانی سخنان خود اظهار کردند: امیدواریم بسیج همواره در سراسر کشور و تمام دنیا به مانند اکنون و فراتر از این عمل کند و روزی را به تماشا بنشینیم که جهان عاری از خشونت باشد.