29 بهمن ,1396
مدیر مسئول هفته نامه شهر سبز در دیدار با فرمانده سپاه ‌نی‌ریز به مناسبت هفته بسیج:
امروز بسیجیان به جای کلاش باید سلاح قلم به دست بگیرند
همزمان با آغاز سی و ششمین سالگرد تشکیل هفته بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) حجه الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری به همراه علی اسد زاده مدیر مسئول هفته نامه شهر سبز و هیئت تحریریه این نشریه ضمن حضور در محل سپاه ناحیه ‌نی‌ریزاز مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس تجلیل و هفته بسیج را به سرهنگ غلامرضا توکل فرمانده سپاه ناحیه ‌نی‌ریز و کلیه بسیجیان تبریک گفتند.
 حاج سید مهدی فال اسیری در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: از زیباترین کارهای هفته بسیج سر زدن به خواستگاه بسیج و جایگاه بسیج می باشد.
وی ادامه داد: اگر اصحاب رسانه با بسیج تلفیق شوند قطعا نتایجی که امام(ره) در ایجاد بسیج در نظر داشتند با سرعت و کیفیت بهتر محقق خواهد شد.
حاج سید مهدی فال اسیری در خصوص دیدار خود با فرمانده سپاه شهرستان اظهار داشت: در مقابل جوسازی که علیه روشنگری ها انجام شد تصمیم برآن شد که با حضور شورای نویسندگان این نشریه دیداری داشته باشیم با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که ان شاءا... هم تجدید بیعت و هم تحکیم روابط شود.
در ادامه سرهنگ توکل اظهار کرد: خوشبختانه نشریه شهرسبز در جهت خوش بین کردن مردم به نظام دربصیرت افزایی و دشمن شناسی و دشمن ستیزی ودر راس آن استکبارستیزی فعالیت های موثری داشته اند.
فرمانده سپاه ‌نی‌ریز ادامه داد: نشریه شهرسبز رنگ و بوی ولایی دارد و ما از شما مجموعه هفته نامه ممنون و سپاسگذار هستیم که بدون بغض و غرض کار می کنید و مطمئن هم باشید در کیفر فلک حالت اشتباهی نیست این جا همه چیز حساب شده هست امیدواریم که بتوانیم همه به نحو احسن وجه انجام وظیفه کنیم.
وی افزود: همه ما وظیفه حفظ و حراست و صیانت و دفاع از انقلاب اسلامی را به عهده داریم که الحمدا... نشریه شهرسبز فرهنگ ایثار و جهاد وفرهنگ شهادت، فرهنگ انقلاب در جهت تدوین و ترویج فرهنگ بسیجی و تفکر انقلابی را نهادینه می کند.
سرهنگ توکل تصریح کرد: امروز که درآستانه سی وششمین سالگشت گرامی داشت هفته مقدس بسیج هستیم از خداوند می خواهیم که به همه ما توفیق بدهد بسیجی باشیم بسیجی بمانیم و در رکاب ولایت باشیم.
 وی ادامه داد: امیدواریم چشممان به جمال صاحب اصلی انقلاب روشن شود و بتوانیم همراه باشیم، از قطار انقلاب پیاده نشویم با بصیرت باشیم و شماهایی که جزو خواص هستید، خواص با بصیرت نه آن خواصی که در طول دهه های انقلاب از قطار انقلاب جا ماندند.
سرهنگ توکل ابراز داشت: تاریخ دوباره تکرار می شود یعنی همه داریم می بینیم، بچه های انقلاب دارند می بینند پس مواظب باشیم، تبعیت کنیم، مطیع امرمولایمان باشیم، گوش به فرمان باشیم با بصیرت کامل و بنا به فرمایش آقا عمل به اندازه و به هنگام و عمل به موقع.
وی ادامه داد: گرامی می داریم یاد و خاطره همه شهدای عزیزی که رفتند تا امروز ما با یک قامت بلند با برافراشته شدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی، بتوانیم حافظ دست آوردهای انقلاب و ارزشها در کنار ولایت مداری مان و ادامه یاد و راه شهدا که در بین ما، در مسیر ما و در فرهنگ ما زنده هستند باشیم.
 در پایان علی اسدزاده مدیر مسئول هفته نامه شهر سبز گفت: تشکر می کنم از تحریریه هفته نامه شهرسبز ‌نی‌ریز که خودشان با زحمات زیاد، هم از نظر مادی و هم از نظر معنوی هم دردسرهای اجتماعی تحمل کردند.
وی افزود: خدارا شاکریم که این نشریه با تمام مشکلاتی که وجود داشته است توانسته از نظر کیفیت و کمیت پیش رود که هدف و نیت ما نیز همین بوده وامیدواریم به عنوان یک بسیجی قلم به دست، بتوانیم وظیفه امروزمان که نوشتن، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی هست را به قصد قربت انجام دهیم.
وی خاطرنشان کرد: این مطبوعه اگر چه قابل نباشد در آن حدی که مورد نظر آقا هست، اما یقینا چون نیت این بوده مورد تایید ایشان هست و از محضر امام زمان توفیق می طلبیم که بتوانیم پیش از پیش در این مسیر قدم برداریم و همان چیزی که مرضی رضای خدا هست ان شاءا... همان را بخواهیم و جز این قدمی و قلمی پیش نبریم.
اسدزاده گفت: امروز هم گمان می کنم همان طور که همه مستحضر هستید به جای کلاش و به جای سلاح های نظامی، پیش از همه شاید سلاح قلم و فکر باید کار کند و انشاا... بتوانیم بسیجی را در این زمینه طوری پرورش دهیم که در کنار آن سلاح قلم هم به دست بگیرند. استعدادهای بالقوه فراوانی در بین بسیجیان یافت می شود و اگرآنها مورد تشویق قرار بگیرند وزمینه برای آنها باز شود استعدادهای بالقوه شکوفا می شود.
در پایان جلسه نماز ظهرو عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فال اسیری در محل سپاه برگزار گردید.