29 بهمن ,1396
حاج سید مهدی فال اسیری:
کسی که بصیرت داشته باشد راه را از بی راهه تشخیص می دهد
حاج سید مهدی فال اسیری در دعا ندبه این هفته با اشاره به سالگرد شهادت سومین شهید محراب آیت ا... دستغیب بیان کرد: در جامعه بشری امواجی که دشمنان درست می کنند که به وسیله آن جامعه را نابود شد، در مقابل آنان موج شکن های است که آن امواج را می شکنند، خودشان را فنا می کنند و جلوی تخریب این موج ها را می گیرند، این موج شکن ها شخصیت هایی هستند که با عنایت امام زمان وجود دارند.
وی ادامه داد: کسانی که نشانه گرفته بودند کشتی عظیم انقلاب را برای اینکه بتوانند ضربه بزنند یکی از لوازمشان این بود که این موج شکن ها را از بین ببرند.
حاج سید مهدی فال اسیری افزود: ترور بزرگان در زمینه های مختلف همه با برنامه ریزی های قبلی بود تا لنگرها و چراغ های دریایی این کشتی عظیم را از بین ببرند.
وی گفت: افرادی که دارای بصیرت هستند، تاکید دارند مردم با قرآن انس داشته باشند که این باعث برنامه ریزی دشمن جهت جدا کردن مردم از قرآن شد. 
حاج سید مهدی فال اسیری بیان کرد: قرآن باید جزئی از برنامه های زندگی ما باشد نه اینکه قرآن را پشت سرمان قرار دهیم، باید از قرآن درس بگیریم و آن را راهنمای زندگی مان قرار دهیم و ما باید به خداوند توکل کنیم و بدانیم خداوند هرکاری را می تواند انجام دهد.
حاج سید مهدی فال اسیری گفت: کسانی که فهم عمیق ندارند خیری در آنان نیست چرا که در کارهایشان محتاج دیگران هستند و دیگران برایشان برنامه ریزی می کنند و بدون اینکه خودشان بفهمند منحرف  می‌شوند.
وی ابراز داشت: کسی که خداوند متعال به آن حکمت دهد یعنی خیر کثیر به آن داده است و یعنی بصیرت دارد آنوقت راه را از بی راهه تشخیص می دهد.
حاج سید مهدی فال اسیری خاطرنشان کرد: برنامه و سیستم اسلام به گونه ای است که همه فقیه شوند اما نگذاشتند و با وضعیت جامعه امروزی کسی نمی تواند به صورت طبیعی فقیه باشد.
وی گفت: روش انبیاء تعالی است بردن از ظلمت به نور است، چون روش انبیاء این گونه است همه صاحب فهم عمیق  می‌شوند  و ان شاا... در زمان ظهور امام زمان(ع) وضعیت اینگونه خواهد بود.