23 آذر ,1396
حاج سید مهدی فال اسیری در مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر:
وظیفه همه ما است که نشان دهیم  بی تفاوت نیستیم و  قدرت دفاع و  همبستگی داریم
رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج) در  مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید شیخ نمر  که با حضور طلاب حوزه علمیه امام مهدی (عج)  بسیجیان ، نمازگزاران مساجد شهر ، فرماندهی سپاه پاسداران و کارکنان این نهاد در مسجد جامع مهدی (عج) برگزار شد گفت: بعضی ها فکر می کنند با مخالفت خوانی می توانند ارتباطات خود را بیشتر کنند و زندگی مادی دنیای خود را راحت تر کنند.
وی ادامه داد: خداوند می فرماید به گونه ای برای خود و اسلام قدرت درست کنید که دشمن در مخیله خودتجاوز به اسلام  را، راه ندهد ضعف دولت مردان اسلامی کار را به جایی رساند که تواستند در روز روشن شیعیان یمن را به قتل برسانند وبا حمایت علنی شیعیان را سرکوب کنند،  کسانی که اسلام را یک دین خشن معرفی می کنند دست پروده  استعمارکاران هستند همانند داعش که از آنان حمایت می کنند.
وی افزود: جمعیت کثیری از مسلمانان را در منا به شهادت رساندند و کسانی که در نقاط مختلف نقش هدایت گرایی و بصیرت افزایی در بین ملت ها را دارند یکی یکی بگیرند و ترور کنند.
حاج سید مهدی فال اسیری اظهار داشت: مطالبی در خصوص شهادت شیخ نمر در فضاهای مجازی نشر داده شده است که من نمیدانم اینها دینشان را از کجا گرفته اند؟ اینها همان عوامل فتنه 88 هستند، همان هایی که گفتند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران که باز هم دروغ می گویند.
وی تصریح کرد: اگر تاریخ ایران را بررسی کنید می بینید هروقت که اتفاقی برای ایران افتاده اولین کسانی که فرار کرده اند همین افرادی بودند که می گفتند جانم فدای ایران.
وی گفت:  امروز این شیخ شهید را کشته اند و فردا بقیه نخبگان و عالمان را، وظیفه ماست که بی تفاوت نمانیم و نشان دهیم که زنده هستیم و قدرت دفاع و همبستگی داریم.
حاج سید مهدی فال اسیری بیان کرد: پبراستعمار و انگلیس ازسیاست قدیمی خود استفاده می کند اختلاف می اندازد بین بقیه و خودش حکومت می کند.
وی افزود: ما از دولت های دست نشسته ابرقدرت ها توقعی نداریم اینها قطعا باید برنامه نوکری خود را انجام دهند و کاری به مردم و دین ندارند ما از ملتی که صدهزار شهید، ایثارگر، آزاده و جانباز داده است توقع داریم ملتی که 8 سال جلوی تمام قدرت های دنیا ایستاده است.
حاج سید مهدی فال اسیری گفت: شهادت شیخ نمر نماد سیاست آنان است تنها یک نفر را به شهادت نرسانده اند، خواستند ببینند عکس العمل ما چگونه است مرده ایم یا زنده؟ که اگر مرده ایم و در برابر این قضیه ساکت ماندیم بقیه جنایت های خود را انجام دهند.
اما آنها بدانند که ما زنده ایم و از حقوق خود و مسلمانان جهان کوتاه نمی آییم . 
گفتنی است در این مراسم که با قرائت مقاله ای در خصوص شهادت شیخ نمر و جمعی از شیعیان عربستان همراه بود نمازگزاران خشم و انسجام خود رابا شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ برآمریکا و مرک بر آل سعود اعلام کردند.