29 بهمن ,1396
حاج سید مهدی فال اسیری:
در هر زمانی باید گوش به فرمان رهبر باشیم امام جمعه باید هرچه سریعتر کاندیدای وحدت را معین کند وگرنه داستان "صداقت" تکرار می شود
حاج سید مهدی فال اسیری در دعای ندبه این هفته با حضور گروههای مختلف مردم در محل مسجد جامع امام مهدی (عج)  بیان کرد:متاسفانه‌ بعضی‌ها دقت نمی کنند در چه زمانی باید حساس شوند، من بارها تاکید کرده ام ، پیامهای مقام معظم رهبری را به دقت گوش کنیم چراکه دشمنان ما بفهمند آنهایی که می‌گویند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایراندروغ می‌گویند، اگر قرار است ایران حفظ شود باید اسلام حفظ شود.
وی ادامه داد: همه مومنین با هم برادرند، اگر مسلمانی داد بزند یا للمسلمین و آن طرف زمین باشد باید به دادش برسیم، اگر واقعا انقلاب و مملکتمان را دوست داریم بایدگوش به سخنان و راهنمایی‌های رهبری باشیم.
حاج سیدمهدی فال اسیری افزود: متاسفانه کسانی مفسر کلام رهبری هستند که جزء فتنه‌گران یا مؤیدین فتنه و یا ساکتین فتنه بودند، لذا مقام معظم رهبری مجبور شده است خودوارد جزئیات شود.
وی افزود: ایام نزدیک به انتخابات، ایام حساسی است و  انتخابات سرنوشت ساز است، در فتنه های 87 و 88 برای سرنگونی نظام برنامه ریزی کردند که به حول و قوه الهی و با دعای امام زمان و با همت مردم موفق نشدند، حال در اسفند 94 برنامه ریخته اند که قانون نظام جمهوری اسلامی را فروپاشی کنند.
حاج سید مهدی فال اسیری اظهار داشت: این که می‌گویند فتنه اکبر در راه است یعنی فتنه‌ای بزرگتر از فتنه 88 در راه است، بعضی از همین مسئولین برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی کردند.
وی با اشاره به جریانات قبل از انقلاب و نوع حکومت ستم شاهی اظهار داشت: شخصی به اسم مستعار رشیدی مطلق، در روزنامه اطلاعات یک مقاله اهانت‌آمیزی علیه امام نوشت، مردم قم19 دی قیام کردند و حکومت شاه تحمل نکرد و مردم را به شهادت رساند.
وی گفت: مردم، چهلم مردم قم را مراسم گرفتند و به همین ترتیت چهله به چهله ها باعث شور و حال مردم شد و همین روزها بود که مردم مرتب گوش می‌کردند ببینند امام چه می‌گوید همین کافی بود که بفهمند امام اعلامیه صادر کرده، هر جا بود آن را پیدا و پیام های امام را اجراییمی کردند.
حاج سید مهدی فال اسیری افزود: مبارزترین مردم نسبت به حکومت شاه شخص امام بود، ولی فکر کردید که چرا امام از نجف نگفت می‌خواهم به ایران بیایم قبل از این که تبعید امام تمام شود با زدوبندی که با صدام کردند امام را گذاشتند تحت فشار گفتند باید بروی گفت باشد می‌روم ولی به ایران نیامد رفت کویت، کویت راهش ندادند و به پاریس رفت.
وی گفت: امام به مجرد این که آن مدت تبعیدش تمام شد گفت من می‌خواهم بروم ایران و با تمام موانع و مشکلاتی که درست کردند و با تمام احتمال خطرهای جدی که می‌رفت امام به ایران آمد.
حاج سید مهدی فال اسیری تصریح کرد: امت چون گوش به فرمان بودند چون که چشمانشان را باز کرده بودند و صاحب بصیرت شده بودند ظرف 10 روز پیروز شدند.
وی بیان کرد: در حکومتی که 2500 سال ریشه داشت تمام قدرتها هم پشت آن بودند وغیر از خودمان هیچ کس نبود، همه بر علیه ما بودند ما هیچ پشتیبانی غیر از خدا نداشتیم اما مردم ایستادند و ما امروز عزت ، استقلال ، آزادی ، دین و ... را داریم.
حاج سید مهدی فال اسیری گفت: مقام معظم رهبری همه چیز را واضح بیان می کنند و دیگر مااحتیاج به تفسیرگر نداریم، رهبری باید فقط خط کلی را بگوید و دوروبری ها باید تفسیر کنند منتها یک تعدادی از این دور بری ها که باید تفسیرگر باشند خودشان شده اند جزء فتنه گران.
وی تصریح کرد: در داستان انتخابات مجلس شورای اسلامی مواظب باشیم که نکند از مجلس خبرگان که اصل قصه است غافل شویم، در باب مجلس خبرگان چشمانمان را باز کنیم، به کسانی باید رای دهیم که حافظ ولایت باشند خودشان بصیر باشند و بصیرت داشته باشند.
حاج سید مهدی فال اسیری گفت: در بحث مجلس شورای اسلامی حواسمان را جمع کنیم، ما الان دو سال و نیم است گفته ایم، هر چه امام جمعه بگوید و هر که را انتخاب کند،اگر امام جمعه معین کند من تمام قد پشت آن می ایستم.
وی افزود: کاندیداها هم این طرف و آن طرف نگویند فلانی از ما حمایت می کند من هیچ کاندیدی را حمایت نمی کنم هر که بگوید دروغ می گوید، امام جمعه باید هرچه سریعتر کاندیدای وحدت را معین کندوگرنه داستان صداقت می شود، آنگاه از استهبان می رود مجلس و برای 4 سال دیگر همین آش و همین کاسه است.