23 آذر ,1396

حاج سیدمهدی فال اسیری:

حتی یک رای هم در سرنوشت مملکت اثر دارد

حاج سیدمهدی فال اسیری در مراسم دعای ندبه این هفته بیان کرد: مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر شناخت نفوذ در جامعه دارند، چرا که نفوذ از جبهه خودی اتفاق می افتد و جبهه خودی را سست و نابود می کند.

وی ادامه داد: وظیفه ماست تا حواسمان راجمع و با بصیرت حرکت کنیم تا کسانی که در انقلاب نقش داشتند ولی منحرف و از خط اصیل اسلام ناب محمدی جدا شدند، همان بلایی که سر رسول ا...(ص) و حضرت امیر(ع) و امام مجتبی(ع) و امام حسین(ع) آوردند، الان همان بلا را به سر این ملت نیاورند.

حاج سیدمهدی فال اسیری در خصوص انتخابات، افزود: مقام معظم رهبری فرمودند: حتی کسانی که با انقلاب مخالف هستند در انتخابات شرکت کنند، این سخن رهبری یعنی حجت بر همه تمام می کند بلکه نفرمودند بروید به ضد انقلاب رای دهید و او را به مجلس بفرستید، نگفتند ضد انقلاب و کسی که در فتنه 88 بوده آن را رئیس جمهور، رئیس مجلس و ... بکنید.

وی اظهارداشت: معنای این فرمایش مقام معظم رهبری این است که اگر واقعا می گوییند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، حالا که می بینند اصل ایران را می خواهند نابود کنند، برای حفظ اصل ایران رای بدهند.

 حاج سیدمهدی فال اسیری گفت: یک رای در سرنوشت مملکت اثر می کند، خدا لعنت کند آنهایی که عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی را در رای گیری 88 ضایع کردند، با آن رای چهل میلیونی، ما جزء ابرقدرتهای دنیا می توانستیم باشیم، منتها فتنه گران آمدند آن آثار، استقبال مردم، مشارکت عظیمی که در کل دنیا بی سابقه بود را از بین بردند، حال باید شش دانگ حواسمان جمع باشد.

وی تصریح کرد: انشا الله در دهه فجر تعدادی از انقلابیون کسانی که در انقلاب و جبهه بودند بیایند از خاطره هایشان بگویند تا مردم یادشان بیاید، خیلی ها که یادشان رفته یادشان بیاید
، آنهایی که نشنیده اند بشنوند که این انقلاب با چه فداکاری به دست آمده است.

حاج سیدمهدی فال اسیری اظهار داشت: بعضی ها تیشه برداشتند و می خواهند ریشه انقلاب را بزنند ان شاءا... که دستشان بلرزد و بخورد به ریشه خودشان و ریشه شان از جا کنده شود.

وی افزود: اتفاقاتی افتاد که واقعا جای خوشحالی دارد، در این بحرانی که مسابقه گذاشتند بعضی از عزیزان در مقابل دشمن ما تعظیم کردند اما یک مرتبه دیدیم که سپاه یک تشکیلاتی برای این آمریکایی ها گرفت همه دستهایشان را گذاشت روی سرشان و همه را با کمال ذلت آورد این طرف و بعضی از عزیزان دست پاچه شدند و وساطت کردند و بعد از 24 ساعت آنها را آزاد کردند ولی همین که گرفتند این خودش یک خیر بود.

وی گفت: تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی با انتخابی که ما با چشم باز انجام می دهیم، ان شاءا... دو مرتبه مستحکم و به هم پیوسته در تداوم راهی که توسط امام (ره) ترسیم شده و توسط مقام معظم رهبری، رهبری و حفاظت می شودرا شاهد باشیم.