29 بهمن ,1396
حاج سید مهدی فال اسیری:
انشاا... در هفته آینده مواضع رسمی خود را در خصوص انتخابات مجلس خبرگان اعلام می نمایم
22بهمن همواره تجلیگاه یکپارچگی و خروش و شکوه فراگیر مردم متعهد ایران است. مردمی که با وحدت و تلاش و بذل مال و جان و خون در راه خداوند متعال، قله آزادی و استقلال را فتح کردند و نظام ولایی اسلامی را بدست آوردند.امسال با توجه به وقایعی که در چند ماه گذشته ، چه در حوزه هسته ای و چه در مسائل داخلی اتفاق افتاده و سخنان و رفتار عده ای که همه چیز مردم را به رابطه با آمریکا و غرب گره زده اند، لازم است با صلابت و وحدت بیشتر و هوشیاری و بصیرت کاملتر در راهپیمایی22 بهمن به میدان بیاییم و با شورو خروش بیشتر از هر سال انسجام خود را نشان داده و مشت محکمی به دهان جبهه استکبار بزنیم و فتنه گران را مانند قبل مبهوت و محکوم کنیم .
مردم عزیز ، شریف و شهید پرور شهرستان نی‌ریز، امسال نیز همچون گذشته ،پر شور و بانشاط دوشا دوش برادران و خواهران دینیشان در سایر نقاط میهن اسلامی ،صفوف راهپیمایی 22 بهمن را با وحدت و اتحاد تشکیل خواهند داد تا انشا... تمرینی باشد برای خلق حماسه ای بی نظیر در 7 اسفند ماه و کسب کرسی مجلس دهم برای شهرستان با رای به کاندیدای وحدت انشاا... .
البته این را هم فراموش نکنیم که نباید بگذاریم فضاسازی های عمدی برخی تفکرات و جناحها در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی ما را از انتخابات مهم وسرنوشت ساز خبرگان غافل کند  و لذا انشاا... در هفته آینده مواضع رسمی خود را در خصوص انتخابات مجلس خبرگان اعلام می نمایم .
از همه احاد مردم،مسئولین،کسبه و بازاریان ،جناح ها و گروههای سیاسی شهرستان نی‌ریز دعوت مینمایم با حضور خـود در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ، وحـدت و یکپارچگی و همدلی خود را به نمایش گذاشته ،دوستان را شاد و دشمنان را ناامید نمایند.انشاا... 
اقل العباد 
حاج سید مهدی فال اسیری