23 آذر ,1396

حاج سیدمهدی فال اسیری:

وظیفه شرعی و عقلی همه مردم است تا در انتخابات شرکت کنند

حاج سیدمهدی فال اسیری در مراسم سالگرد حماسه بزرگ 22 بهمن و گرامیداشت شهدای پایگاه مقاومت مسجد جامع امام مهدی (عج) که با حضور حضرت ایت الله فقیه امام جمعه، فرماندار و شهردار و اقشار مختلف مردم برگزار شد گفت: در بهار آزادی نباید بگوییم جای شهدا خالی، چرا که شهدا بر اعمال ما شاهد هستند و برای اینکه ما را از خواب غفلت بیدار کنند گاهی اوقات حضور فیزیکی هم در بین ما دارند.

وی ادامه داد: 37 سال از انقلابی که کلمه کبیر برایش خیلی کوچک است می گذرد، با این پیروزی دشمن متوجه قدرت اسلام و تشیع می شود و قطعا برای نابودی آن برنامه ریزی می کنند.

حاج سیدمهدی فال اسیری افزود: مردم در سال های تبعید امام گوش به فرمان ایشان بودند و بابصیرت جلو آمدند و در برابر دشمنان ایستادگی کردند که این ها همه عامل پیروزی ایران بر تمام دنیا بود.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری بعد از پیروزی انقلاب اظهار داشت: در کشور ما آزادی است و ما انقلاب کرده ایم تا آزاد باشیم، بنابراین هرکس می تواند به هرکسی که دوست دارد رای بدهد اما باید حواسمان جمع باشد تا گول ظاهر افراد را نخوریم، کسانی که انقلابی نیستند بلکه عامل نفوذی اند و با برنامه جلو آمده اند تا داستان بنی صدر و تاریخ باری دیگر تکرار نگردد.

حاج سیدمهدی فال اسیری اظهار داشت: عدم بصیرت و دقت در فرمایشات مقام معظم رهبری، در سال 88 دومرتبه کار دست ما داد، انتخاباتی که ما می خواستیم با نتیجه آن انتخابات جزء ابرقدرتهای دنیا شویم، چکارش کردندو مدت ها مردم را درگیر این قضیه کردند.

وی تصریح کرد: خداوند در قرآن کریم می فرماید از قصه هایی که از گذشتگان هست، عبرت بگیرید. چون تاریخ در حال تکرار است و اگر انسان آنها را مطالعه کند کلاه سرش نمی رود.

حاج سیدمهدی فال اسیری گفت: امام در وصیت نامه خود سفارش و توصیه کرده است، میزان حال فعلی افراد است و الان در موقعیت خاصی هستیم، در راهپیمایی 22 بهمن با وسایل جاسوسی که دارند نگاه می کنند ببینید ما چه جوری بعد از 37 سال به میدان آمده ایم و آیا هنوز هم برای انقلابمان سینه چاک می دهیم؟ که اگر این جوری هستیم آنها ترمز دستی شان را بکشند.

 وی افزود: دشمن در تلاش است که مردم حتی الامکان در انتخابات شرکت نکنند، اصل شرکت در انتخابات اصل رای دادن هم به مجلس شورای اسلامی هم به خبرگان، واجب شرعی و عقلی است.

وی ادامه داد: الان اصلا وقت دعوا و قهر کردن نیست، همه ما باید به وظیفه مان همان طور که رهبر می گوید عمل کنیم و فهم فرمایشات رهبری اصلا سخت نیست خیلی شفاف و راحت دارد جزئیات را بیان می کند.

در پایان این مراسم از فعالان بسیجی با اهداء جوایزی تجلیل شد.