23 آذر ,1396

بیانیه اعلام حمایت حاج سید مهدی فال اسیری، از لیست مورد تأیید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان حوزه انتخابیه فارس

باسمه‌تعالی

حضرت امام خمینی (ره) درباره خطر خدشه واردکردن به جایگاه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و روحانیت مبارز این‌گونه هشدار داده است: "آیا مدرسین محترم که ستون محکم انقلاب در حوزه‌های علمیه بوده‌اند – نعوذبا... - به اسلام و انقلاب و مردم پشت کرده‌اند؟... اگر خدای‌ناکرده این‌ها شکسته شوند چه نیرویی جای آنان را خواهد گرفت؟... جناحی که پیروز شود یقیناً روحانیت نیست."

مردم شریف، ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان نی‌ریز:

همان‌گونه که مستحضرید انتخابات مهم و سرنوشت خبرگان به‌عنوان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین انتخابات کشور، پیش روست. ازاین‌رو لازم است آحاد امت اسلامی با دقت نظر مضاعف نسبت به انتخاب صالح‌ترین افراد در این انتخابات عمل نمایند. بدون شک به دلیل استانی بودن این انتخابات، چهره بسیاری از کاندیداها برای شما ناشناخته بوده و به همین دلیل، انتخاب اصلح را برای شما مشکل می‌کند. ازاین‌رو لازم به یادآوری ست که جامعه روحانیت مبارز و همچنین جامعه مدرسین حوزه علمیه قم سال‌هاست امتحان خود را در مواقع حساس انقلاب و انتخاب‌های گوناگون پس داده و در تمامی این سال‌ها تجربه نشان داده، کاندیداهایی که موردحمایت ایشان بوده‌اند، افرادی مورد وثوق رهبری، انقلاب و صالح‌تر از سایرین بوده‌اند. لذا این‌جانب ضمن حمایت از لیست پنج‌نفره اعلامی از طرف جامعتین، حضرات آیات 1- اسدالله ایمانی 2- سید علی‌اصغر دستغیب 3- احمد بهشتی 4- غلامعلی صفایی بوشهری 5- علی شیخ موحد به همه دوست داران ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز سفارش می‌کنم ضمن اجتناب از تک رأی دادن، به لیست موردنظر جامعتین رأی دهند.

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری "دامت برکاته " به بیان نظر ایشان در خصوص یکی از شاخصه‌های روحانی انقلابی بسنده می‌کنم، باشد که فرمایشات و راهنمایی‌های ایشان چراغ راه مؤمنین و ولایتمداران واقعی باشد:

"روحانى‌اى كه كنار بنشيند، به مردم بگويد شما برويد حركت كنيد، اقدام كنيد، راه به جائى نخواهد برد. آن روحانى‌اى موفق است كه راه بيفتد، بگويد: برويم؛ نه اينكه بگويد برويد. روحانى بايد وسط ميدان، جلوى مردم و اهل اقدام باشد" (بیانات رهبر حكيم انقلاب اسلامي در سفر به استان كرمانشاه در اجتماع مردم پاوه)

والسلام علی من اتبع الهدی

اقل العباد

حاج سید مهدی فال اسیری