29 بهمن ,1396
بیانیه حاج سید مهدی فال اسیری در آستانه برگزاری انتخابات خطاب به مردم شهرستان نی ریز
 
وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَا يَعْلَمُونَ
 
آیه 8 سوره منافقون
 
مردم فهیم ،شریف و نکته سنج شهرستان نی ریز
 
سلام علیکم
 
بدون تردید، حضور گسترده و حداکثری مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان نی ریز در دهمین دورة انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ،به همراه مردم سایر نقاط کشور اسلامی مان ایران ، پاسخی دندان شکن به کینه ورزی ها و دشمنی های استکبار جهانی و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است و خیال دلسردی و جدایی مردم از نظام اسلامی را از سر آنها بیرون خواهد کرد و این حضور پرشورِ مردم آگاه و بصیر، زمینه ساز تحقق «حماسه سیاسی» دیگری در تاریخ 37 سالة نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
 
همه ی مردم ایران علی الخصوص مردم شریف شهرستان نی ریز که صد درصد رای آری به نظام جمهوری اسلامی دادند، همانگونه که مراجع عظام تقلید فرموده اند، به عنوان وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی و به عنوان عبادت در پای صندوق‌های رای حضور پیدا خواهند نمود و دشمنان اسلام را بیش از پیش مایوس نموده و قدرت اراده خود را به نمایش می گذارند.
لذا با توجه به اهمیت دو انتخاب پیش رو ذکر چند نکته لازم است :
 
الف : تحت هر شرایطی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری و سایر مراجع عظام تقلید در انتخاب کاندیداهای خبرگان رهبری از تک رای دادن امتناع نمایید و به آن کاندیداهایی اعتماد کنید که مورد تایید نهادها و تشکلات انقلابی و مومن دلسوز امام ره ، رهبری و ولایت هستند .
 
ب: با توجه به اینکه تا به این لحظه هیچگونه وحدت عملی در بین کاندیداهای مجلس دهم حوزه انتخابیه شهرستان نی ریز صورت نگرفته ،آن کاندیداهایی بیشتر مورد اعتماد هستند که از طرف نیروها و تشکلهای مومن و انقلابی دلسوز رهبری و امام (ره )حمایت میشوند .
 
ج:حتی در صورتی که هیچ یک از کاندیداهای حاضر نیز مورد نظرتان نیستند ،وظیفه شرعی حکم می کند که در انتخابات شرکت نموده ولو اینکه رای سفید به صندوق بیاندازید . که همین آرا انشاالله در موفقیت و سربلندی شهرستان و نظام مقدس جمهوری اسلامی تاثیر گذار است .
 
در پایان ضمن دعوت مجدد از همه اقشار مردم شریف شهرستان به شرکت درانتخابات، از فرماندار محترم بعنوان رئیس هیات اجرایی انتخابات ، هیات نظارت بر انتخابات و همچنین ریاست محترم دادگستری و دادستان محترم که تلاشهای فراوانی در برگذاری هرچه بهتر انتخابات نمودند تشکر و قدردانی مینمایم .
 
اقل العباد
 
حاج سید مهدی فال اسیری