29 بهمن ,1396
باسمه تعالی
مردم شریف ، فهیم و شهید پرور شهرستان نی ریز
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری  میدان هنر نمایی شما مردم فهیم  بود و این حضور حدّاکثری، سرمایه پیشرفت و بالندگی امروز و فردای میهن اسلامی و شهرستان عزیزمان نی ریز است، حضور سیاسی شما عزیزان در سایه فرمان ولی فقیه و نایب برحقّ امام عصر ارواحنافداه صبغه دینی و الهی به خود میگیرد فلذا حضور در آن، چه به عنوان نامزد و چه انتخاب کننده، حسنه ای است که نزد پروردگار مأجور و محفوظ خواهد بود انشاالله.
بر گزاری انتخابات سالم و آرام، افتخاری است که  مجریان آن اعم از فرماندار محترم و کلیه اعضا هیات اجرایی انتخابات ،هیات نظارت بر انتخابات ،ریاست محترم دادگستری و دادستان محترم، همه به نوعی در آن سهیم اند و از این بابت از همه این عزیزان به عنوان کوچکترین فرد، کمال تشکر و قدر دانی را داشته و انتظار می رود که رقابت های انتخاباتی، پس از اعلام نتائج آراء به رفاقت، همبستگی و همکاری در جهت اهداف کلان کشور و شهرستان تبدیل شود و قطعاَ نماینده منتخب، نماینده تمامی احاد شهرستان می باشد و اختصاص به قشر یا گروه خواصی نخواهد داشت.
همچنین لازم میدانم از تمامی کاندیداهایی که در عرصه انتخابات شهامت حضور داشتند و هرکدام به نوعی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در جامعه سهیم بودند تشکر نمایم . ضمن اینکه لازم است به هر دو کاندیدای منتخب مردم راه یافته به دور دوم انتخابات نیز تبریک عرض می نمایم. 
یادمان نرود که امثال جناب آقای دکتر قلمداد نیز چگونه با ایثار و بصیرت، بعنوان اولین نفر با کناره گیری بموقع از انتخابات به تجمیع رای شهرستان کمک نمود و ثابت کرد که پایبندی به عهد و پیمان که در اسلام بر آن تأکید فراوان شده است را حتی در مقاطع حسّاس فراموش نکرده و هنوز روحیه از خودگذشتگی برای وطن و شهرش را همچون دوران دفاع مقدس و اسارت در دستان بعثیون  در خود حفظ نموده و رنگ و لعاب دنیوی و مادیات زوایای افکارش را در خود احاطه نکرده که شایسته تقدیر ویژه ای می باشد که قلم از آن قاصر است.
ازخداوند متعال میخواهم امام عصر ارواحنافداه را از همه ما راضی گردانده، سایه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته را مستدام فرموده و این انتخابات را مایه پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی قرار دهد.
اقل العباد
سید مهدی فال اسیری