23 آذر ,1396

پیام تبریک حاج سید مهدی فال اسیری

به مناسبت سالگرد استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران

بنام توانای بصیر

12فروردین یادآور خاطره شیرین اعلام رأی قاطع 98/2درصدی امّت شکور به جمهوری اسلامی در سال 1358 بر تمامی ایرانیان مبارک باد و برای امّت بصیر و نکته دان شهرستان نی ریز افتخاری خاص، بخاطر رأی صددرصدی آری، بدون حتی یا نه!

در 12 فروردین 1358 امام امّت(قدس سره) با سرافرازی کامل به جهانیان و تمام مدّعیان دمکراسی و مردم سالاری عملاً برتری دمکراسی اسلامی را به نمایش گذاشت.

در طول تاریخ حکومت های مدعی دمکراسی و همچنین انقلاب های جهان سابقه ندارد که فقط پس از گذشت کمتر از یکماه و نیم، نوع حکومت به رفراندوم و همه پرسی گذاشته شود، لذا به عنوان شکر نعمت لازم است این افتخار و موهبت الهی را متذکر و یادآور شویم و قدر آن را بدانیم.

من این روز بزرگ و سرنوشت ساز را اولاً به پیشگاه صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه) و ثانیاً به ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) و ثالثاً به امّت قدرشناس، فهیم و بصیر ایران اسلامی بالاخص شهرستان نی ریز تبریک و تهنیت عرض داشته و از پیشگاه قادر منّان توفیقات روزافزون نظام مقدّس جمهوری اسلامی و استواری امّت در اجرای فرامین و منویّات رهبری را مسئلت می نمایم والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.

خادم العباد

سیدمهدی فال اسیری