29 بهمن ,1396

فرمانده سپاه نی ریز در بازدید حاج سید مهدی فال اسیری از اردوی آموزشی «بدو ورود یاران» پایگاه مقاومت صاحب الزمان(عج):

حاج آقا فال اسیری از کسانی هستند که همیشه در مسیر ولایت و اصول وارزشهای انقلاب اسلامی بروی مواضع به حق خود استوار ایستاده اند و تغییر مسیر نداده اند و ما بدون تعارف از ایشان حمایت میکنیم / یکی از محسنات حجت الاسلام فال اسیری حمایت از نوجوانان و خردسالان و احترام به آنهاست

اردوی یک روزه پایگاه مقاومت صاحب الزمان  عج وابسته به مهدیه هیات رزمندگان اسلام شهرستان نی ریز، روز جمعه در محل اردوگاه اموزش و پرورش واقع در منطقه پلنگان برگزار شد. در این اردو که به نام "بدو ورود یاران " نام گزاری شده بود برنامه های فرهنگی آموزشی متنوع برای نوجوانان این پایگاه مقاومت اجرا گردید.

حاج سید مهدی فال اسیری نیز که بعنوان میهمان ویژه این مراسم دعوت شده بود با حضور در بین نوجوانان از نزدیک از روند برنامه های این پایگاه مقاومت  بازدید نمود و سپس نماز ظهر و عصز به امامت ایشان برگزار شد.

قلی پور مسئول هیات رزمندگان اسلام قبل از برگزاری نماز خلاصه ای از اهداف و عملکرد این پایگاه مقاومت را برای حضار توضیح داد.

در ادامه سرهنگ توکل فرمانده سپاه شهرستان نی ریز درستان و کشور سخنانی را ایراد نمودند.

ایشان ایستادگی به روی مواضع منطقی، بحق واصول و ارزشهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حرکت در مسیر ولایت را از خصوصیات بارز حاج آقا فال اسیری دانستند و عنوان نمودند سپاه پاسداران بطور قاطع از اینکونه مواضع بدون رودربایستی  و تعارف حمایت خواهد کرد.

ایشان در ادامه ضمن تقدیر از مرزداران جان برکف کشورمان که  امنیت را برایمان هدیه داده اند به نوجوانان حاضر در مراسم در خصوص مشخصات بچه حزب اللهی ها صحبت نمود و بر اقامه نماز در اول وقت تاکید نمود.

سرهنگ توکل ابراز امیدواری کرد پایگاه مقاومت صاحب الزمان عج بزودی کد رسمی فعالیت نیز دریافت نماید و از دست اندر کاران برگزاری این اردو تشکر نمودند.