23 آذر ,1396

باسمه تعالی

چه زیبا و پرمعنی است انتخاب روز شهادت شهید، به عنوان روز خبرنگار
 
هفدهم مرداد ماه،سالروز عروج خبرنگار شهید محمود صارمی و پاسداشت مقام انسان‌های آزاده‌ای است که برای دستیابی به حقیقت، تولید،زنده شدن روح مطالبه گری و انتشارآزاد اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
بی‌تردید نگارش وقایع و انتقال اخبار، فرهنگ اصیل و ارزش‌های جامعه به مردم و نیز نسل‌های آینده به عنوان پشتیبانان قوی و مستحکم برای انقلاب اسلامی، مرهون تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی است که با تیزهوشی و دقت نظر، حقایق را منتشر می‌کنند و با انعکاس خدمات نظام، مردم را برای مشارکت در توسعه ملی و فعالیت در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی توانمند می سازند.
 
در شهرستانی محروم و ستمدیده چون شهرستان نی ریز اما رسالت خبرنگاران و اصحاب رسانه از اهمیتی دوچندان برخوردار است . امروز همگان واقف بر این حقیقت هستند که تعدد رسانه ها در شهرستان نه تنها تهدیدی برای مسئولین محترم و خدمت گزاران نظام و انقلاب نمیباشد ،بلکه فرصتی بزرگ برای معرفی خدمات نظام به مردم و کمک به جلوگیری از انحرافات وبرخی کج روی ها میباشد .
 
پس لازم است همه مسئولین شهرستان با تقویت رسانه های فعال و قانونی و بدون در نظر گرفتن خط و خطوط سیاسی در زنده کردن روح مطالبه گری مردم و ارتباط قوی و مستمر با ولینعمتان خود کوشا باشند .
 
لذا لازم می دانم تبریکات صمیمانه خود را به همه عزیزانیکه فعالانه در رسانه های خبری، اعم از مکتوب و مجازی، بدور از هرگونه حبّ و بغضی که قطعاً یعمی و یصم، با کمترین امکانات و حتّی بعضاً با بی مهریها و...در تلاش خستگی ناپذیرند، تقدیم و از خداوند متعال توفیق روزافزون همراه با بصیرت را برای همگان مسئلت می نمایم والسلام علیکم و رحمه الله.
 
خادم العباد
حاج سید مهدی فال اسیری