29 بهمن ,1396

ثبت نام دانشگاه فرهنگ و معارف اسلامی

در شهرستان نی ریز

ثبت نام دانشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در شهرستان نی ریز

( برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع ثبت نام بر روی عکس فوق کلیک نمائید )

موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره تحت اشراف حضرت علامه استاد مصباح یزدی، با تأسيس بخش آموزش در «مؤسسه در راه حق» در سال 1353 هـ.ش آغاز به کار کرد. فعاليت «مؤسسه در راه حق» در ابتدا با ارائه خدمات فرهنگى و آموزشى به جوانان و نوجوانان و مقابله با تبليغات ضد اسلامى، آغاز شد و پس از آن با آموزش فضلاى جوان و تربيت محقق در رشته‌هاى علوم انسانى ادامه يافت و آثار درخشانى به دنبال داشت. توصيه امام خمينى ره به ادامه و توسعه كار آموزش مؤسسه و حمايت‌هاى معنوى و مادى ايشان بر غنا و استحكام كار افزود.

بعد از رحلت حضرت امام خمينى ره عنايت‌ها و حمايت‌هاى بي دريغ آن عزيز راحل از طرف خلف صالحش مقام معظم رهبرى حضرت آيت‌الله خامنه‌اى «مدظله العالى» همچنان ادامه يافت تا اين كه با كمك‌هاى مادى و معنوى و نظارت معظم‌له، مؤسسه آموزشى و پژوهشى امام خمينى (قدس سره) در سال 1374هـ. ش تأسيس گرديد.

مرکز آموزش مجازی و نیمه حضوری این موسسه نیز، در سال 1385 تحت اشراف حضرت علامه مصباح یزدی آغاز به کار کرد و از آن تاریخ تاکنون، این مرکز آموزشی با اعطای مدرک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق کنکور سراسری (با آزمون و بدون آزمون) اقدام به جذب دانشجو می ­کند.

براین اساس، این موسسه از کلیه علاقه ­مندان به تحصیل در رشته های کارشناسی مرتبط به معارف اسلامی، ثبت نام به عمل می ­آورد. دوستداران معارف اسلامی می ­توانند جهت ثبت نام با مراجعه به دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش، اقدام کنند. پس از تعیین رشته، اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش به این مرکز ارسال و اطلاع رسانی لازم در موعد مقرر درباره نحوه ثبت نام از طریق موسسه انجام خواهد شد.