23 آذر ,1396

حضرت امام خمینی (ره) تمامی صحبتها و کلامی را که به زبان می آوردند از قرآن و عترت سرچشمه می گرفت و مسئولین ما نیز بایستی کلام و نصایح امام در مورد آمریکای جنایتکار را سرلوحه کار خویش قرار دهند که فرمودند : رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ با میش است .

حاج سید مهدی فال اسیری در مراسم دعای ندبه که در مهدیه هیئت رزمندگان اسلام برگزار شد ضمن اشاره به  حوادث اخیر فرانسه و توهین و هتک حرمت به مقدسات اسلام گفت: نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان کشورهای جهان، سرآغاز تحول و موج جدید در غرب برای بیداری اسلامی و حقیقت جویی است.

وی اظهار نمود: این نامه نشاندهنده قدرت فزاینده جهان اسلام و تهاجم معنوی و فکری علیه لیبرال و دموکراسی غرب است.

ایشان به مفاهیم کلیدی متن نامه حضرت آیت الله خامنه ای هم اشاره نمود و افزود : مخاطب این نامه جوانان هستند –ضرورت تلاش 20 ساله برای معرفی اسلام به عنوان یک دشمن بزرگ از فروپاشی شوروی تاکنون – در خواست حضرت آقا  پرسش و کاووش درباره انگیزه های سیاهنمایی گسترده علیه اسلام –و کشف شناخت مستقیم و بی واسطه از دین اسلام در واکنش به به سیل پیشداوریها و تبلیغات منفی –و جمع بندی در خصوص طراحیهای از پیش تعیین شده بین اسلام و شما جوانان غرب می تواند پرسشهای جدیدی را برای شما ایجاد کند اشاره نمود 

وی به توهین مجله فرانسوی به ساحت پیامبر(ص) اشاره کرد و گفت: در اروپا دومین دین، اسلام و پرفروش ترین کتاب نیز قرآن است، اما با این حال عده کمی به خود اجازه می دهند به مقدسات مسلمانان توهین کنند.

وی تصریح کرد: دشمن از موج اسلام خواهی در غرب می ترسد، زیرا منافع خود را در این میان به خطر می بیند. 

مسئول حوزه علمیه امام مهدی(عج) همچنین تاکید کرد: بعد از این اتفاق متاسفانه سران کشورهای غربی نیز از انتشار کاریکاتور موهن حمایت کرده و آن را آزادی بیان تلقی می کنند، اما این درحالی است که هر کس در غرب علیه هولوکاست تحقیق کند، زندانی می شود
.

حاج سید مهدی فال اسیری بااشاره به اینکه امام ره همه خطوط ما را مشخص نموده است  افزود :  حضرت امام خمینی (ره) تمامی صحبتها و کلامی را که به زبان می آوردند از قرآن و عترت سرچشمه می گرفت و مسئولین ما نیز بایستی کلام و نصایح امام در مورد آمریکای جنایتکار را سرلوحه کار خویش قرار دهند که فرمودند : رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ با میش است .

آنجا ست که وصیت نامه حضرت امام (ره) برای همه اعصار تازگی داشته و دارد.

وی به مرگ پادشاه عربستان اشاره کرد و افزود: مرگ ملک عبدالله می تواند در خاورمیانه سیاست های استکبار را ناکام کند، زیرا جایگزین وی اقتدار و موقعیت اجتماعی و سیاسی لازم را ندارد.

 حاج سید مهدی فال اسیری همچنین با اشاره به سفر هیئت اعزامی استان به شهرستان جهت پیگیری مسائلی از جمله اجرای صحیح قبله شهرستان و ... خاطر نشان کرد: از شنبه 4 بهمن 93 اقامه نماز طبق جدول زمانبندی ارسالی از استان به همراه تعیین قبله صحیح مساجد شهر اجرا می شود .

وی در پایان از همگان خواست تا به صورت گسترده در برنامه های اعلام شده و نماز جمات مساجد شرکت نمایند  .

گفتنی است شرکت کنندگان در مراسم پس از قرائت دعای پر فیض ندبه باسر دادن شعارهای «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر فرانسه»، «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد» و «نشریه صهیونیسم تعطیل باید گردد» خشم و نفرت خود را از اقدام موهن این نشریه فرانسوی ابراز کردند.